​​Мікропозика онлайн від Pango

Багато клієнтів нашої компанії відзначають, що сервіс Pango – один із найшвидших і найзручніших на ринку. Сьогодні розповімо трохи про наші умови кредитування, переваги та недоліки, а також розповімо, чому ж можуть відмовити у видачі кредиту.

Мікропозика на карту в Pango

Для початку пропонуємо розібрати саме поняття мікропозики.

Що таке мікропозика?

Мікропозика – це невелика сума грошей (до 15-20 тисяч гривень), яку надають на невеликий термін (до 15-30 днів) мікрофінансові компанії. Процес отримання мікропозики на карту зазвичай відбувається онлайн (але є деякі компанії, які мають офлайн відділення), і гроші перераховуються на банківську картку.

Отримати мікропозику цілодобово — досить приваблива перспектива для всіх, кому терміново потрібні гроші.
Важливе правило – намагатися не йти у прострочення, а також не доводити до того, що доведеться брати новий кредит на карту, щоб погасити попередній. Розвивай свою фінансову грамотність та користуйся мікрокредитами акуратно, але із задоволенням

Як взяти мікропозику без відмови?

Щоб отримати мікропозику на картку без відмови, перейдіть на сайт компанії Pango, оберіть суму та термін на калькуляторі та зареєструйтеся, якщо Ви новий клієнт. Вкажи необхідні дані на сайті, прив'яжи картку, на яку плануєш отримати мікропозику онлайн, та уважно прочитай умови кредитного договору перед підтвердженням.
Найбільш поширеними причинами відмови вважаються проблеми під час обробки заявки, вказування недостовірних даних, проблеми з банківською карткою та наявність великої кількості прострочень по кредитах в інших компаніях, тому якщо уникнути цих нюансів ти точно отримаєш мікропозику без відмови.

Переваги мікропозик:

Мікропозики — дуже вигідний інструмент, коли потрібно швидко отримати гроші. Дуже вигідно користуватися кредитами на картку, коли, наприклад, потрібно щось терміново сплатити в інтернеті, а грошей на картці немає. Або коли зарплата за кілька днів і потрібно трохи грошей, або коли не дуже зручно позичати у родичів.

Недоліки мікропозик:

З недоліків те, що багато людей не грамотно користуються мікрокредитами та часто вважають це шахрайством. Звісно, такі мікропозики мають більший відсоток, ніж банківські, оскільки розраховані на менший термін. Але й відсоток схвалення тут набагато вищий, що також є перевагою.

Як повернути мікропозику онлайн?

Повернути гроші можна в онлайн-режимі за допомогою банківської картки через особистий кабінет або без авторизації на сайті Pango. Усі способи погашення доступні за посиланням: детальніше про сплату.

Користуйся мікрокредитами – це зручно та швидко у критичних ситуаціях. Але будь обачним та не йдіть у прострочення.

Автор: Компанія “Pango”
22.06.2023
views
4600  переглядів
shares
0