Верифікація на сайті за допомогою BankID

Переваги та безпека

Для верифікації клієнтів ми пропонуємо безпечний та зручний сервіс BankID від НБУ. Дану систему було розроблено Національним банком для того, щоб усі українці мали доступ до фінансових, державних і комерційних послуг, які вимагають ідентифікації у зручний спосіб.

У чому переваги реєстрації через BankID?

  • Це безпечно: ти вводиш дані на сайті свого банку, в якому є твій  рахунок. Твій банк відправляє дані, які в нього є  (ПІБ, ІПН, паспортні дані, місце реєстрації), нашому сервісу у зашифрованому вигляді. Тобто тобі не потрібно вносити дані в нашому сервісі при реєстрації, все відбувається за пару кліків на сайті банку, якому довіряєш і в якому маєш рахунок.
  • Ти отримуєш схвалення з більшою ймовірністю, адже підтвердження через банк — гарантія довіри до тебе, як до позичальника. Дана верифікація передбачає наявність більшої кількості інформації про тебе, тому значно збільшує шанси на погодження кредиту.
  • Pango, як учасник угоди BankID від НБУ, не має доступу до твоїх паролів/логіну в системі онлайн банкінгу твого банку.

Як верифікуватися за допомогою BankID на Pango

1. У вікні верифікації вибери банк, клієнтом якого ти є. Якщо серед зазначених банків немає твого, то натисни “Відкрити ще”.

2. Під час проходження BankID обов'язково потрібно надати дозвіл на геолокацію.

3. На вебсайті або в мобільному банкінгу свого банку введи власні дані (логін і пароль) для авторизації. 

4. Іноді необхідно надати додаткове підтвердження для передачі набору даних. Після цього система поверне тебе назад на сайт нашої компанії. Після повернення на сайт дочекайся обробки запиту. Зазвичай цей етап не займає понад 15 секунд.

Система BankID доступна 24/7 та дозволяє конфіденційно передавати свої дані, прискорювати процес отримання позики й в майбутньому ще швидше отримувати рішення за кредитом.

Автор: Компанія “Pango”
27.02.2023
views
51071  переглядів
shares
20

Завантажуй застосунок Pango та слідкуй за знижками!

Скануй QR-код для завантаження

Завантажуй застосунок Pango та слідкуй за знижками!

Завантажити