Як комфортно користуватись кредитом Pango

Мета Pango - забезпечити зручну фінансову підтримку, яка буде доступною та зручною у використанні для кожного клієнта.

При оформленні кредиту від Панго, ти можеш обрати на калькуляторі бажаний термін сплати першого платежу (від 1 до 30 днів), однак, для твоєї зручності, договір укладається на термін до 360 днів. Обирай як тобі зручніше сплатити: одразу або сплачувати частинами за графіком платежів.

Що таке оплата частинами за графіком платежів?

Не встигаєш сплатити кредит повністю у заплановану дату? Тоді можна погашати частинами відповідно до свого графіка платежів. Це дозволить тобі користуватись кредитом до 360 днів, розбивши оплату на 23 платежі!

У будь-який день ти зможеш погасити заборгованість повністю, при цьому сплативши відсотки тільки за термін користування кредитом.

Для кожного клієнта складається індивідуальний графік платежів. Читай детальніше про це тут.

Нарахування: коли та скільки?

Кредит Панго містить відсотки, які нараховуються щодня, та комісію за надання кредиту. Комісія за надання кредиту нараховується під час видачі позики та не залежить від кількості днів, протягом яких ви користуєтесь грошима. Щоденні відсотки нараховуються на залишок тіла. Деталі щодо суми комісій та процентної ставки доступні в договорі (в особистому кабінеті). Як орієнтуватись в договорі, читай тут.

Як зрозуміти, що потрібно вносити платіж?

Переглядати дату платежу можна зручно в особистому кабінеті.

Все добре! Можеш додати собі нагадування про внесення оплати.

Сьогодні час сплачувати платіж за кредит. В кабінеті виводиться сума платежу за розрахунковий період згідно з графіком платежів.

Так виглядає кабінет, коли пропущено один або декілька платежів хоча б на 1 день. Рекомендуємо якнайшвидше внести суму, вказану в особистому кабінеті.

Я хочу внести платіж раніше, чи потрібно буде щось сплачувати у день платежу?

Так. Відсотки нараховуються щодня, тому якщо платіж було внесено раніше, то частина оплати піде на погашення наступного платежу, що не зупинить нарахування відсотків у поточний період. Ці нарахування сформують суму платежу, який потрібно буде сплатити у день погашення згідно з графіком платежів, щоб не потрапити в прострочення.

Розглянемо на прикладі:

1 травня Тарас отримав 7000,00 грн під 0,01% в день (0,70 коп. на день) на перший розрахунковий період 15 днів, комісія за надання кредиту — 0%. Згідно з графіком, Тарасу треба внести 16-го травня перший платіж у розмірі нарахованих процентів (15 днів х 0.70 коп. = 10,50 грн).

Тарас вирішив сплатити 2000,00 грн раніше дати платежу — 10 травня. За 9 днів було нараховано (9 днів х 0.70 коп. = 6,30 грн). Платіж зараховується наступним чином: 6,30 грн на погашення відсотків та 1993,7 грн — на тіло кредиту. 

Таким чином, залишок тіла кредиту після оплати становить 5006,3 грн. На цей залишок і нараховуються відсотки 0,01% в день, що становить вже 0,50 коп. в день.

Ці нарахування до кінця першого періоду складуть 3 грн, які й треба внести Тарасу 16-го травня, щоб не протермінувати 1-й платіж. Таким чином, Тарас зменшив тіло кредиту та суму платежу за розрахунковий період.

Я не встигаю погасити кредит, що робити?

Якщо ти не встигаєш сплатити кредит повністю в перший період, необхідно дотримуватись графіка платежів. Порушення графіка платежів може негативно вплинути на твою кредитну історію, ускладнити отримання кредиту надалі, а також ТОВ "ФК "НЕЗАЛЕЖНІ ФІНАНСИ" дозволяє застосовувати заходи, передбачені договором та законодавством за прострочення виконання грошового зобов’язання. Наші менеджери з урегулювання заборгованості зможуть допомогти уникнути ускладнень та зайвих витрат.

Автор: Компанія “Pango”
06.06.2024
views
247  переглядів
shares
0

Завантажуй застосунок Pango та слідкуй за знижками!

Скануй QR-код для завантаження

Завантажуй застосунок Pango та слідкуй за знижками!

Завантажити