Кредит без відмов від Pango

Взяти кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7 – зручно та швидко із сервісом мікрокредитування Pango. Ми пропонуємо цілодобове обслуговування клієнтів та можливість вже через 15 хвилин після подання заявки оформити онлайн кредит без відмови одразу на карту.

Як взяти кредит онлайн без відмов?

Щоб взяти кредит без відмови та перевірок у Pango, необхідно стежити за чистотою своєї кредитної історії, вказувати достовірні дані при заповненні заявки та не мати тривалих прострочень. Звичайно, наша компанія може видати позику і людям зі неідеальною історією кредитів, але якщо у тебе є прострочення більш ніж 90 днів у більш декількох компаніях, отримати онлайн кредит без відмови одразу на карту не вийде.

Щоб позичати гроші без відмови в Pango, необхідно пройти кілька етапів:

  1. Вибрати суму та термін на калькуляторі та обов'язково ввести промокод, якщо він у тебе є;
  2. Зареєструватись та пройти верифікації, які запитує сервіс;
  3. Обов'язково надати доступ до геолокації. Якщо ти випадково відхилив передачу даних, то на нашому сайті є детальна інструкція, як виправити ситуацію;
  4. Пройти ідентифікацію за допомогою BankId;
  5. Далі потрібно прикріпити до заявки твою картку, на яку ти хочеш отримати позику. Важливо, щоб картку було випущено українським банком і було оформлено саме на тебе;
  6. Після заповнення заявки, якщо у нас виникнуть уточнення, тобі може зателефонувати співробітник компанії або система попросить здійснити фотоідентифікацію;
  7. Якщо ти пройшов ці етапи – зачекай на рішення по заявці. Після схвалення уважно прочитай кредитний договір та постав електронний підпис;
  8. От і все! Гроші прийдуть на твою картку протягом кількох хвилин, а в особистому кабінеті на сайті Pango в особистому кабінеті з'явиться вся кредитна інформація.

Що робити, якщо мені відмовили в кредиті?

Багато хто думає, що МФО видають безвідмовні кредити онлайн та будь-хто може отримати швидкий кредит онлайн та не надто стежать за своєю історією. Але це не так. У попередньому розділі ми торкнулися причин, з яких може бути відмовлено у позиці. Також якщо ти надав недостовірні дані, на авто розгляді заявки може відразу з'явитися помилка і твоя заявка буде відхилена.

Якщо тобі відмовили у кредиті – ти можеш спробувати переподати заявку через якийсь час – точно перевірити правильність даних або уточнити у співробітника компанії причину.

Якщо тобі відмовляють у позиці через погану кредитну історію та прострочення – спробуй виправити ситуацію тим, що успішно погасиш кілька позик. Ти можеш звернутися до сервісів підбору позик, взяти кілька кредитів в інших компаніях, вчасно погасити й твій кредитний рейтинг стане вищим.

Також тобі можуть відмовити у позиці, якщо твій вік не досяг 18 років або перевищує 65.

Як повернути гроші в Pango?

Щоб повернути кредит, необхідно мати банківську картку, з якою плануєш проводити транзакцію. Доступно 2 способи погашення:

  • карткою, яка вже прив'язана до твого особистого кабінету;
  • карткою без входу. Ти просто вводиш реквізити в потрібні поля та підтверджуєш SMS через сервіс свого банку.

Важливо! Наша компанія не отримує даних твоєї картки. Ми не бачимо CVV-код і повний номер карти, тому не маємо доступу до даних і вони повністю захищені.

Автор: Компанія “Pango”
23.06.2023
views
20455  переглядів
shares
16