Мікрокредити

Мікрокредит онлайн — зручна послуга, яка допомагає взяти гроші в борг, коли не дуже зручно позичати у когось або користуватися кредиткою. Наша компанія пропонує вигідні мікрокредити на невеликий термін для всіх громадян України.

Переваги мікрокредитів від Pango

Мікрокредити від Pango - це зручний та швидкий сервіс. Позика доступна на невелику суму, як правило, до 25 тисяч гривень. Сума позики може змінюватись. Термін кредитування – до 360 днів.

Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут, персональні - в договорі.

Чи можна отримати мікрокредит цілодобово? Так, наш сервіс доступний 24/7. Але якщо ти новий клієнт – краще звертайся в робочий час (з 9:00 до 20:00), оскільки нашому співробітнику, можливо, знадобиться уточнити деякі персональні деталі.

Як взяти мікрокредит онлайн від Pango?

Оформити позику можна за допомогою нашого зручного сайту. Ось покрокова інструкція як це зробити:

  1. Вибрати суму та термін на калькуляторі та обов'язково ввести промокод, якщо він у тебе є;
  2. Зареєструватись та пройти верифікації, які запитує сервіс;
  3. Обов'язково надати доступ до геолокації. Якщо ти випадково відхилив передачу даних, то на нашому сайті є детальна інструкція, як виправити ситуацію;
  4. Пройти ідентифікацію за допомогою BankId;
  5. Далі потрібно прикріпити до заявки твою картку, на яку ти хочеш отримати позику. Важливо, щоб картку було випущено українським банком і було оформлено саме на тебе;
  6. Після заповнення заявки, якщо у нас виникнуть уточнення, тобі може зателефонувати співробітник компанії або система попросить здійснити фотоідентифікацію;
  7. Якщо ти пройшов ці етапи – зачекай на рішення по заявці. Після схвалення уважно прочитай кредитний договір та постав електронний підпис;
  8. От і все! Гроші прийдуть на твою картку протягом кількох хвилин, а в особистому кабінеті на сайті Pango в особистому кабінеті з'явиться вся кредитна інформація.

Активна угода позики буде продубльована на твою пошту, а також доступна у особистому кабінеті на сайті Pango.

Хто може отримати мікрокредит онлайн на карту в Pango?

Будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років. Дуже важливо не мати тривалих прострочень по мікрокредитах в інших компаніях. Ми перевіряємо твою кредитну історію з сервісу УБКІ, але якщо у тебе немає критичних прострочок – можемо видати позику навіть із поганою кредитною історією.

Як повернути мікрокредит онлайн?

Повернути мікрокредит онлайн до Pango можна за допомогою банківської картки — з входом і без входу в особистий кабінет.

Найзручніше гасити кредит карткою, яка вже прив'язана до твого кабінету. Тоді тобі просто потрібно зайти в розділ погашення, ввести суму, яку хочеш сплатити та натиснути на кнопку оплати.

Якщо ти хочеш погасити будь-якою іншою карткою – просто введи її реквізити у поле та сплати без авторизації. Не забудь ввести CVV-код на звороті картки. І пам'ятай, наша компанія не отримує дані твоєї карти – ми бачимо лише токен (перші 4 та останні 2 цифри), а CVV-код не бачимо взагалі.

Компанія Pango працює з клієнтами на максимально прозорих умовах, а швидкість та зручність – це те, що найбільше цінують наші клієнти.

Автор: Компанія “Pango”
22.06.2023
views
4891  переглядів
shares
1

Завантажуй застосунок Pango та слідкуй за знижками!

Скануй QR-код для завантаження

Завантажуй застосунок Pango та слідкуй за знижками!

Завантажити