Ідентифікація за допомогою фото на сайті Pango

Пройти фотоідентифікацію клієнтам компанії може бути запропоновано при заповненні заявки на отримання кредиту. Такий спосіб верифікації дозволяє збільшити твої шанси на отримання позики, але він не є обов'язковим у 100% випадків. Ймовірність обов'язкової фотоідентифікації існує в випадках, коли клієнт запитує велику суму кредиту та не є постійним споживачем кредитів Pango.

Як пройти фотоідентифікацію, читайте нижче:

Про те, як пройти ідентифікацію за допомогою BankID ти можеш прочитати за посиланням: Ідентифікація з BankID

Як пройти ідентифікацію на Pango за допомогою телефону?

В деяких випадках під час подачі заявки на кредит Панго може попросити пройти ідентифікація за допомогою фото. Наш сервіс запитує додаткову фотоперевірку, щоб запобігти виникненню шахрайських операцій. Щоб пройти фотоідентифікацію на Pango зі смартфону виконай наступне:

   1. Обери тип документа, з яким будеш проходити ідентифікацію — паспорт старого зразка або ID-карта та натисни "Продовжити".
   2. Надай доступ сервісу до камери у вікні, що відкрилося на екрані телефону. Якщо ти помилково натиснув "Заборонити", докладну інструкцію про те, як знову дозволити доступ до камери читай за посиланням.
   3. Зроби Селфі з паспортом на першій сторінці. Зручніше це буде робити на фронтальну камеру. Якщо у тебе немає фронтальної камери або одна з камер не працює, докладну інструкцію про те, як пройти ідентифікацію в такому випадку ти можеш прочитати за посиланням.
   4. Важливо зробити фото якісним, щоб можна було визначити текст на документі.
   5. Після того, як фото зроблено, ти маєш змогу або натиснути "перефотографувати" і зробити його повторно, або якщо фото відповідає вимогам — натиснути "Продовжити".
Продовжити

Як пройти фотоідентифікацію на Pango з комп'ютера?

Під час подачі заявки на кредит Pango може попросити пройти додаткову фотоідентифікацію. Наш сервіс запитує цю інформацію як додатковий захист, щоб запобігти виникненню шахрайських операцій. Щоб пройти фотоідентифікацію на Pango з комп'ютера виконай наступні дії:

 1. За допомогою телефону відскануй QR-код на екрані комп'ютера. Обери тип документу, з яким будеш проходити ідентифікацію — паспорт старого зразка або ID-картка, та натисни "Продовжити".
 2. Дозволь сервісу доступ до камери у вікні, що відкрилося на екрані телефону. Якщо ти помилково натиснув "Заборонити", докладну інструкцію про те, як знову дозволити доступ до камери читай за посиланням.
 3. Зроби селфі з паспортом на першій сторінці. Зручніше це буде робити на фронтальну камеру. Якщо у тебе немає фронтальної камери або одна з камер не працює, докладну інструкцію про те, як пройти ідентифікацію в такому випадку ти можеш прочитати за посиланням.
 4. Важливо зробити фото якісним, щоб можна було визначити текст на документі.
 5. Після того, як фото зроблено, ти маєш змогу або натиснути "перефотографувати" і зробити його повторно, або якщо фото відповідає вимогам — натиснути "Продовжити".
 6. Після цього сервіс запропонує тобі або повернутися до десктопної версії, щоб продовжити процес отримання кредиту з комп'ютера, або залишитися і дозаповнити заявку з телефону.

Якщо ти продовжив заповнювати заявку з телефону, у верхній частині екрану ти побачиш підтвердження ідентифікації — "Ідентифікація виконана".

Якщо ти повернувся до десктопної версії, щоб продовжити з комп'ютера, закрий вікно сканування QR-коду за допомогою хрестика у верхньому правому куті. Якщо ти закрив це вікно до моменту проходження ідентифікації — перезавантаж сторінку, щоб оновити статус фотоідентифікації.

Що робити, якщо не вдається пройти ідентифікацію через MI browser?

Якщо ти проходиш ідентифікацію за допомогою MI browser і у тебе на екрані з'являється помилка "Неможливо пройти ідентифікацію", тобі потрібно:

 1. Зайти у браузер Google Chrome на своєму телефоні.
 2. Перейти за посиланням https://pango.com.ua/login
 3. Авторизуватися в особистому кабінеті.
 4. Натиснути кнопку "Ідентифікація з фото".

Якщо у тебе залишилися додаткові питання, звертайся в форму зв'язку на сторінці Контакти або за телефоном +38 044 337 03 37 з 9:00 до 20:00.

Продовжити
Автор: Компанія “Pango”
24.02.2023
views
27608  переглядів
shares
24