Хто такий Pango?

Тобі потрібні гроші на вирішення невеликих фінансових потреб? Pango тут, щоб надати фінансову допомогу в тому обсязі, в якому тобі буде легко і зручно її отримати та повернути — це є місією нашої організації.

Нас обирають за:

технологічні технології Панди

Мінімум анкет – максимум комфорту.

Ми технологічна компанія, яка використовує розгалуджені скорингові моделі, штучний інтелект та інші додаткові перевірки, які оцінюють ризик неповернення та кредитного навантаження для кожного позичальника індивідуально, тому оформлення мікрокредиту є таким простим і зручним для кожного.

НБУ не дасть спороти херню

Все прозоро, офіційно та під наглядом НБУ.

Маючи ліцензію НБУ Pango чітко дотримується прав споживачів та законодавства щодо кредитування. Співпраця з найбільшими інституціями фінансового ринку, бюром кредитних історій, партнерами з кібербезпеки, фінтеху та іншими учасниками дозволяє задовольнити потребу в термінових коштах та зберегти повну конфіденційність і безпеку твоїх особистих даних. Ти можеш бути впевненим, що вся інформація залишиться в безпеці, довільно не буде передана третім особам.

Кредити на будь-які цілі Панди

На які цілі можна оформити кредит у Pango?

Швидкий кредит — це можливість отримати гроші в декілька кліків. Зламалося авто, згорів холодильник, затримали зарплатню — 15 хвилин і гроші на картці! Скоро день народження подруги, а тобі нема за що купити подарунок — обирай суму і чекай SMS про надходження грошей на картку. Потрібно викупити гарячу путівку, замовити меблі у ванну, оновити гардероб — ти можеш в будь-який час подати заявку і отримати моментальний кредит.

Навіть якщо ти не впевнений у своїх фінансових можливостях Pango завжди надає пропозицію на більш довгий термін кредитування. Подай заявку прямо зараз і відчуй усі переваги нашого мімішного сервісу. Ми – реальність вирішення твоїх нагальних потреб!

З любов’ю Pango

Автор: Компанія “Pango”
24.02.2023
views
28820  переглядів
shares
71