Як отримати кредит Pango

Вибери умови

Клієнти Pango можуть оформити позику на суму від 500 до 25 000 гривень. Термін користування позикою: до 360 днів. 

Скористайся кредитним калькулятором

Вкажи суму і термін на кредитному калькуляторі та ти відразу ж зможеш побачити загальну суму кредитного боргу з відсотками й кінцевий термін погашення.

Створи особистий кабінет

Для оформлення першої позики обов'язково потрібно пройти реєстрацію. Для цього слід вказати номер телефону і якщо він не зареєстрований - тобі спливе оповіщення.

Далі треба надати згоду на обробку персональних даних та натиснути кнопку "Зареєструватись". Клієнтські дані в Pango знаходяться під надійним захистом. Конфіденційність — гарантована.

Якщо у тебе вже є обліковий запис - ти можеш натиснути "Увійти" під текстом "Я вже маю акаунт".

Після того як ти натиснеш на кнопку "Зареєструватись" на твій номер мобільного телефону буде відправлено SMS-повідомлення з кодом. Цифри потрібно ввести в спеціальне поле.

Подай заявку на кредит

Ознайомся з правилами та надай згоду на запит та передачу інформації. Натисни "Подати заявку".
Також ти маєш змогу змінити суму кредиту на цьому кроці.

Увімкни геолокацію

Далі надай згоду на геолокацію — це обов'язкова функція, яка дає можливість прискорити процедуру отримання кредиту.

Додай платіжну картку

Після цього слід ввести реквізити картки, на яку ти хочеш отримати кредит. Картка повинна бути оформлена на тебе. Детальну інформацію про захист банківських даних можна знайти в розділі Допомога.

Пройди верифікацію

Перевірка картки проводиться для підтвердження того, що позичальник оформляє кредит саме на свій рахунок. У процесі верифікації на картці блокується сума до 1 гривні. Після успішної процедури верифікації сума одразу розблокується.

Пройди ідентифікацію

У вікні вибери спосіб підтвердження особи через BankID. Таке підтвердження дозволить тобі з більшою ймовірністю отримати позику.

Також наш сервіс може запросити пройти ідентифікацію через фото, щоб запобігти виникненню шахрайських операцій. Пройшовши ідентифікацію натисни "Підтвердити".

Отримай гроші на карту

Заявка буде оброблена приблизно за 5 хвилин. У випадку позитивного рішення, сервіс запропонує підписати кредитний договір кодом, який тобі надійде у SMS-повідомленні, дублікат договору також буде надіслано на пошту. Відразу після цього договір вважається укладеним і схвалена сума надійде на картку.

Відразу після цього договір вважається укладеним і схвалена сума надійде на картку.

Обробка заявок у Pango здійснюється в автоматичному режимі. Ми надаємо позики без дзвінків, але якщо виникнуть додаткові питання, співробітник нашої компанії зв'яжеться з тобою в робочий час: з 9:00 до 20:00. Всю необхідну інформацію про кредит ти завжди можеш знайти в особистому кабінеті.

Автор: Компанія “Pango”
24.02.2023
views
31643  переглядів
shares
10