Позика онлайн від Pango

Якщо ти бажаєш швидко отримати онлайн позику на карту — заповнюй заявку на сайті Pango і вже через 15 хвилин гроші будуть на твоїй карті. Позики онлайн – зручно та вигідно, якщо користуватися ними усвідомлено та не йти у прострочення. Сьогодні розповімо про нюанси отримання кредиту та про те, як можна швидко погасити борг.

Як швидко оформити позику на карту?

Позики на карту часто оформлюються швидко. Все, що тобі необхідно зробити – це вибрати суму та термін, подати заявку, пройти верифікацію, додати картку та отримати свої гроші.

Деякі компанії продовжують телефонувати клієнтам, щоб уточнити деяку інформацію. Хтось має довгу та складну анкету, а комусь достатньо і номеру телефону. У Pango позика онлайн на карту цілодобово оформлюється за 15 хвилин.
Подача заявки зручна, а для швидкої ідентифікації клієнта використовується BankID.

Важливо! Обов'язково надай сервісу доступ до своєї геолокації – без цього ти не зможеш просунутися далі в отриманні кредиту.

Які параметри важливі компаніям для ухвалення рішення:

  • вік позичальника
  • його кредитна історія (МФО щоразу перевіряють позичальників і якщо є прострочення понад 90 днів у більш ніж 3 компаніях – у позиці можуть відмовити)
  • місце роботи та рівень доходу
  • геолокація
  • точність даних, особливо ІПН та паспорта
  • рівень освіти, а також сімейний стан

Усі параметри разом складають твій портрет, яким приймається рішення про видачу тобі кредитних коштів.

Кому можуть дати позику онлайн на карту?

Позика онлайн видається тільки повнолітнім громадянам України, які зареєструвались, пройшли верифікацію, надали доступ до своєї геолокації та прикріпили карту, випущену будь-яким банком нашої країни.

Дуже важливо надавати правдиву інформацію, тому що ти значно підвищуєш свої шанси на отримання позики.

Якщо ти введеш не свої дані, то на верифікації буде видно, що ти намагаєшся видати себе за іншого і тобі може прийти відмова.

Як повернути борг за онлайн позикою?

Повернути борг за кредитом можна також онлайн. У Pango є погашення карткою – тією, на яку ти отримав кредит – з входом до особистого кабінету, а також будь-якою іншою карткою без входу. Онлайн способи найшвидші та зручніші на думку клієнтів Pango. Детальніше з ними ознайомитись можна за посиланням.

Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут, персональні - в договорі.

Автор: Компанія “Pango”
23.06.2023
views
7499  переглядів
shares
0

Завантажуй застосунок Pango та слідкуй за знижками!

Скануй QR-код для завантаження

Завантажуй застосунок Pango та слідкуй за знижками!

Завантажити