Пролонгація Pango

Зараз можливість пролонгації доступна тільки для продукту PDL кредит та PDL мікрокредит. Інформацію про можливі наслідки дивись тут.

Переваги пролонгації

У Pango можна оформити пролонгацію на 3, 7 або 15 днів. Послуга передбачена для тих, хто не встигає погасити онлайн-кредит вчасно. Продовживши термін дії пільгового періоду  за допомогою пролонгації, ти зможеш далі користуватися позикою без додаткових нарахувань.

УВАГА! При пролонгації ти сплачуєш як нарахування, так і тіло кредиту. Окрім частини тіла кредиту і частини фактично нарахованих відсотків додатково сплачується комісія за підключення послуги пролонгації.

При пролонгації тіло кредиту зменшується в залежності від терміну: -2% від суми при продовженні на 3 дні, -3% від суми при продовженні на 7 днів і -5% від суми при продовженні на 15 днів.

Переваги:

  • Збільшення терміну погашення
  • Пільгова відсоткова ставка
  • Швидке та зручне оформлення

Як сплатити пролонгацію Pango?

Оплатити пролонгацію можна:

  • карткою з особистого кабінету;
  • карткою без авторизації на сайті.

Якщо тобі з якихось причин не вдається підключити пролонгацію або здійснити оплату, ти в будь-який момент можеш зателефонувати нам за номером, вказаним у розділі Контакти або написати повідомлення у формі зворотного зв'язку. Наші співробітники допоможуть оперативно вирішити будь-які питання!

Автор: Компанія “Pango”
24.02.2023
views
8045  переглядів
shares
7